Strona Główna

Strona Główna

PL Oferta i Historia firmy Ela-Trucks

Minikoparka E 27 Z
AKTUALNE INFORMACJE

Z przyjemnością informujemy, że podpisalismy umowę z firma FORTEC na dystrubucję produktów i maszyn na terenie Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  ciagników terminalowych różnych marek.

Uwaga !!!

Nagroda Otrzymana z Oferteo.pl jako Najlepiej Oceniany Dostawca Maszyn nowych i używanych.
Z przyjemnością informujemy, że oznaczyliśmy Cię tytułem Najlepsi 2020, jako jednego z najlepiej ocenianych Specjalistów:Szanowni Państwo,

Jesteśmy w stanie zorganizować w krótkim czasie sprzęt dowolnej, sprawdzonej w biznesie portowym marki. Zajmujemy się przede wszystkicm profesjonalnym przygotowaniem maszyn do sprzedaży na eksport do Europy, serwisem urządzeń, a także dostawą nowych lub używanych silników typu Cummnis QSB, Mercedes, przekładni Allison, czy też innych profesjonalnych podzespołów do pojazdów portowych.

W razie zapotrzebowanie na zakup lub wynajmem uprzejmie proszę o kontakt na nasz adres biuro@ela-trucks.pl, a w przypadku potrzeby części zamiennych proszę o kontakt na adres serwis@ela-trucks.pl. Natychmiast po otrzymaniu Państwa zapotrzebowania nasz profesjonalny zespół przystąpi po doprecyzowania zapytania, a my przystąpimy do pracy doradzając Państwu najlepiej jak potrafimy.

UWAGA!!
Robimy przeglady, serwis,  resursy maszyny i podnościków koszowych typu Genie, Haulotte, Manitou, JLG oraz innych marek.

 Minikoparka E 27 Z

Zapytanie   (Z kategorii Strona Główna)


Pozycji w formularzu oznaczone gwiazdką są obowiązkowe (*)

+48 798 860 261, + 48 601 370 206 +48 504 094 702